Válaszra vár

Megsüllyedt csatorna

Anonim Járókelő

A Kiss János Altábornagy utcában a képen látható csatorna fedél megsüllyedt.
Az egész út borzalmas állapotban van.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Kiss János altábornagy u. 25

Hozzászólások

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A járdán áll az eső víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mátyás K
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Széll Kálmán tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csatornázás után elmaradt helyreállítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Béla király út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Tartsay Vilmos utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére