Megoldatlan

Kiálló fedlap

Anonim Járókelő

A Külső Mester u.-ban a Gubacsi út kereszteződés közelében egy csatornafedlap rosszul áll. Egyfelől a peremhez képest beljebb van a fedő, másfelől a környező aszfalt egyenetlen. A közelben lévő víznyelővel is gond van, talán van összefüggés.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Külső Mester u. 92

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megjelölt
    helyszínen található fedlapot és megállapították, hogy a csatornafedlap
    nem mozog és nem balesetveszélyes
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beesett csatornanyílás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Sóház utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    megsüllyedt csatornafedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére