bejelentés
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Balesetveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bánkuti Béla
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Nagykalapács utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa + üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    II. Rákóczi Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Illegális hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szökőkút hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bánkuti Béla
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére