Megoldott

Sérült pad

Kérem a Csepeli Városgazda értesítését a pad javítása miatt.
Csepeli révhez közel, a Kolonics sétányon.
Köszönöm szépen.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Hollandi út 169

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Padot megjavították, megoldva. Köszi.
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére