Megoldott

Csepel, Orion utca szemét

Anonim Járókelő

Tisztelt Címzett,

Csepelen az Orion utca és a rakéta utca sarkán illegális szemét lettkirakva, építési törmelék.

Illetve az Orion utca 17-19-el szemben az úton a ház kukájának kitörött a görgője, és amióta eldőlt, szanaszét horda a szél a környéken a szemetet.

(Nem tudom, hogy a a ház jelentette e már, de egy ideje így látom ezt a kommunális kukákt)

Kérném a probléma mihamarabbi orvoslását.

Köszönettel,
H.Linda

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Orion u. 17

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/249/1/2024/V4 Ügyintéző: Kováts Péterné
    Hulladékkezelési Csoportunk ellenőrizte a bejelentésben s
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére