bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Belógó növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hadak útja (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Faápolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Megsüllyedt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Ürömi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Házra nőtt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére