Megoldott

Otthagyott szék 2

Anonim Járókelő

Kérem a tisztelt kollégákat, hogy körültekintően nézzenek körbe legközelebb, mert a szék 10 lépés és látótávolságra volt az eredeti bejelentés helyétől.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kalapács u. 19a

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00147614 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Munkatársaink 2024. június 18. napján megtartott helyszíni szemléje alkalmával megállapításra került, miszerint az ingatlan elő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Péterfy kórházban sok a csótány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Péterfy Sándor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    gumiabroncsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hunyadi Mátyás út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére