Válaszra vár

Toklász van a kutyafuttatóban

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.06.17.

Újbuda válasza:
„Szíves tájékoztatásul közlöm, hogy a bejelentésében szereplő terület nem tartozik a Hivatalunk által kezelt zöldfelületek közé, így ott kaszálást nem áll módunkban végeztetni.
Kérjük, hogy a problémát az ugyfelszolgalat@budapest.hu email címre küldjék meg, további ügyintézés céljából.”

-----

Toklász van a Feneketlen tavi kutyafuttatóban, ami nagyon veszélyes a kutyák egészségére.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenföld

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 573686/2024-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Várostervezési Főosztálya részére.

    Tisztelett
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: ügyfélszolgálat

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés leírását "Toklász van a Feneketlen tavi kutyafuttatóban, ami nagyon veszélyes a kutyák egészségére."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.17. Újbuda válasza: „Szíves tájékoztatásul közlöm, hogy a bejelentésében szereplő terület nem tartozik a Hivatalunk által kezelt zöldfelületek közé, így ott kaszálást nem áll módunkban vége...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük 8469. számú bejelentését, melyben felhívta figyelmünket a Budapest XI. kerület, Feneketlen tavi kutyafuttató állapotával kapcsolatos problémára.
    Szíves t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére