bejelentés
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Omladozó, veszélyes tűzfal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Fa tönk nincs kiszedve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Arany János utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Elhanyagolt parkrész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Polgár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    7
    Megoldásra vár
    7

    Hibás parkolói felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Folyamőr utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt , lyukas Vilati

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Gyenes utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    EU tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére