Válaszra vár

Megsüllyedt járda.

1038 Határ út 13 előtt a járda alatti csatorna valószínűleg sérült és kimoshatta az esőzés a bitumen alatta részt. Nem szakadt be, de melegben megsüllyedt és nem lehet tudni mi van alatta. Gépkocsi kijárat is megy keresztűl ezért félő, hogy egy kocsi alatt fog beszakadni.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Határ út 13

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Tóth Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    szétfagyott, tönkrement, nincs gazdája

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szilke utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hídfő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére