Válaszra vár

Rendszeresen tele a szemetes

Rendszeresen tele a szemetes. Az Önkormányzat tájékoztatása szerint a
Budai Nagy Antal Gimnáziumhoz tartozik, ürítését ők végzik.
Kérem, gyakrabban ürítsék, vagy tegyenek ki több/nagyobb szemétgyűjtőt, esetleg szereljék le.
Munkájukat nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Anna u 13

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budai Nagy Antal Gimnázium

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Péterfy kórházban sok a csótány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Péterfy Sándor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    gumiabroncsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hunyadi Mátyás út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Otthagyott szék 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kalapács utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére