bejelentés
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott autó közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Badacsonyi utca 13a (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    5
    Megoldatlan
    5

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Budafoki út 111 (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Járhatatlan járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Fadrusz utca 7 (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Gergely
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Baranyai tér 14 (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Galvani utca 6-30 (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Nagyszeben út 28 (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Mozdulatlan Mercedes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Hauszmann Alajos utca 10 (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére