Megoldott

Szabálytalan parkolás zöldterületen

Kedves Közterület felügyelet,
kérem tegyenek rendet a jelzett helyszínen, minden hétköznap ez a helyzet! Többször telefonáltam már ez ügyben és tettem bejelentést is a Járókelőn keresztül, de a helyzet nem javult. Ismételtem kérem, rendszeresen ellenőrizzék a környéket!
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Magyar tudósok körútja 9

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A szabálysértések meg lettek szüntetve.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöld szétparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A járda nem parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Fegyvernek utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére