Megoldott

Elszállítandó (valaha kerékpárként szolgáló) lelakatolt fémdarab

A Kosztolányi Dezső tér 5. épülete előtt található ez a lelakatolt roncs. Mivel csak a helyet foglalja nagyon régóta és szemmel láthatóan nem igazán érzi senki sem a sajátjának, ezért kérem legyenek szívesek gondoskodni az elszállításáról. Munkájukat ezúton is nagyon köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kosztolányi Dezső tér 5

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították. Megoldódott a bejelentés. Köszönöm.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Kerékpárút"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-35466/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a Budapest Főváros válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm szépen.
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    sajnos engem is, és egy korábbi Közutas bejelentést kérdés nélkül újraküldtem 28 napnál... :))
  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megviccelt a február. :)
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem telt le a 30 nap
  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a Budapest Főváros válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm szépen.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-19764/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2019.02.05. 20:21 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérlek módosítsátok a bejelentés illetékesét a XI. kerületre és továbbítsátok nekik a bjeelentést. Az Újbuda Közterület-felügyelet válasza egy másik hasonló bejelentésnél:
    "Köszönjük a bejelentését. S...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Járókelő Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Balesetveszély, lekopott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére