bejelentés
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    A villanyoszlop tartókábele

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Maderspach Károlyné utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Lukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Polgár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Digi Kft fedele kiáll

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    9
    Válaszra vár
    9

    Eltűnt szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Üllői út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Lelóg a kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: DIGI Kft.
    Hősök tere (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére