Megoldatlan

Digi doboz leesett

BP.III.Erdőszél köz 19-nél a Digi optikai doboza leesett.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Erdőszél köz 19

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Ferenczi Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Közműakna mellett gödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére