Megoldatlan

Közepén lyukas fedlap

Anonim Járókelő

XIV.Mexikói út 21-23 elött közepén lyukas fedlap

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 21-23

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "DIGI"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Lógó kábelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt telekommunikációs doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Puskás Tivadar utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére