bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Gyakorló utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Beszakadt fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Pusztaszeri út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: DIGI
    Kiss János altábornagy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére