Megoldott

Távközlési kábel lelóg

1025 Budapest Kapy utca 25. számmal szemben két villanyoszlop között a távközlési kábel fejmagasságig lelóg a járda és az úttest fölött. Valószínűleg Digi érintett.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kapy u. 25

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    DIGI Kft. válasza alapján.
  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Tájékoztatjuk, hogy a tapasztalt hibát kollégáink a kábel
    megfeszítésével javították!

    Üdvözlettel,
    Baltai Gergely

    On Hétf 2024. Jun 17 01:13:58, budapest@jarokelo.hu wrote
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00148544" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4564304] azonosítószám...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Közműakna mellett gödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére