bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kocsi kihajtóban parkol napok óta.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kovászna utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolnak a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Parkolás zöldön

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolás zöld területen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Újra tilosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Szabálytalan parkolás, akadályoztatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Láng Endre utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Vadász u. 22 - tábla leszerelése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vadász utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére