Válaszra vár

Járdán és zöld területen történő parkolás

Montevideo utca 2-6 szakaszon füves részen, ami nem parkolónak kijelölt rész illetve járdán parkolnak az autók.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Montevideó utca 2b

Hozzászólások

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez amúgy magánterület, a 4iG Nyrt. a tulaj.
  • F A hozzászólt a bejelentéshez.

    Így már nem azonnali intézkedést igényel, úgy tűnik, hogy a járdára kezdték felfesteni a parkolót, anélkül, hogy egy centiméter hely maradna a gyalogosoknak
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! A jelzését továbbítottam a Közterületi Osztály felé, akik az írtakat kivizsgálják, ugyanakkor tájékoztatom, hogy az ilyen és hasonló esetek álláspontunk szerint azonnali in...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Parkolás a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolás zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tiltott parkolás figyelmen kívül hagyása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Valéria utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére