Megoldott

Zöld szétparkolása

Anonim Járókelő

A 6-os út - Fonó utca sarkánál szisztematikusan parkolják szét a zöldet a kerékpár és gyalogút mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Fonó u. 2

Hozzászólások

  • Strasser Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. Az érintett területet a Közterület-felügyeleti Csoport ellenőrizte, és intézkedett az ellenőrzés idejében a helyszínen gépjárművel szabálytalanul parkolókka
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    kereszteződés, garázskihajtó beparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    III. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz helyen parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Építő utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére