bejelentés
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Thököly úti kirakatok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Thököly út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Pöstyén utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megrongált tábla.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Schmauder Tamás
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Privigye utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére