Megoldott

Műemlék?

Csak egy rövid kérdés: mit keresnek egy műemlék épület (a Gomba) belsejében ezek a bódék?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a 4042. számú megkeresésére - melyben a Budapest XI. ker. Móricz Zs. körtér "Gomba" épületénél lévő faházak ügyében írt - az alábbiakat válaszolom.

    Az épületnél lévő ké
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva! A bódék tegnap este még ott voltak, mára eltüntek!
  • Kis Pista hozzászólt a bejelentéshez.

    kell a pénz
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pártos György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fűvel teli zsák és gereblye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hibás ereszcsatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres utcatábla keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Gazdagréti tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére