Megoldott

Érthetetlen....

Érthetetlen és felfoghatatlan...
Hosszú idő és kétszeri próbálkozás -értve: javítás...- után rendben el lett végezve egy útjavítással kombinált munka. Erre pár nappal később valakik kitépik a javítás lezárást jelentő szigető szalagot és egy részét ott hagyják, más részét leszakítva, kicsit messzebb eldobják... Miért? Miért? Miért?
(Sarlósfecske - Füstifecske kereszteződés)

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Fővárosi Vízművek válasza alapján a bejelentés után nem sokkal javították a hibát.
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicsit(?) későn jött a válasz...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Most javították ki vagy csak kicsit későn jött a válasz?/több mint 4 év kellett hozzá?/
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tessenek már megnézni a bejelentés (2015. január) és a válasz idejét (2019. november...
    Ez azért elárul valamit az elmúlt közel 5 évről!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a 4037 számú bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XVII.,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a fenti bejelentésnél nem Rákosmente Önkormányzata az illetékes, hanem a Fővárosi Vízművek Zrt.

    Kérjük szíveskedjenek számukra továbbítani a panaszt.

    Kösz...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Természetesen (?) nincs új fejlemény, sőt a zárócsík tovább is szakadt.
    Ez már jobb nem lesz, ugyanis utólag nem igen lehet ezt javítani, ellenben szakszerűen meg lehetett volna csinálni... :(
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/4037/erthetetlen/frissites Köszönj...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Cím!

    Köszönettel vettük a hozzánk érkezett levelét. Ezúton tájékoztatjuk, hogy észrevételét továbbítottuk az illetékes Fővárosi Vízművek Zrt. felé.

    Üdvözlettel,
    Sajtó és kommunikáció

    Buda...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Megmutatom azt is, hogy ennek a szalagnak a kiszakítása mit fog okozni!
    A szalag helyén lévő rés, amit ugye pont ez a szalag hívatott tömíteni utat nyit a víznek, amelynek kitartó és módszeres munkája...
  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Önkormányzatnak lett a probléma megküldve.
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez kinek a területe?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nyitott tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hauszmann Alajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Munkaterület kibővítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Aldi
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elütött süni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Für Evelin
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Csongrád utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére