Megoldott
4
Megoldott
4

szemeteszsákok

Beküldés ideje:
Beküldte: Nyerges János
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Tétényi út 34 (XI. kerület, Újbuda)
Megoldatlan
3
Megoldatlan
3

Kerékpáros nyomon parkolás

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Lövőház utca 39 (II. kerület)
Megoldott
5
Megoldott
5

Forgalmi rend a Káplár utcában

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Fillér utca 6 (II. kerület)
Megoldott
3
Megoldott
3

Graffiti

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Vörösvári út 100-110 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Megoldott
2
Megoldott
2

Dupla zebra?

Beküldés ideje:
Beküldte: S Norbi
Illetékes: Budapest Közút
Búza utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Megoldott
2
Megoldott
2

szemèt, lom illegális kihelyezès

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
Székelyhíd utca 43 (XX. kerület, Pesterzsébet)
Megoldatlan
2
Megoldatlan
2

Kátyú

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
Kerékgyártó utca 36-38 (XIV. kerület, Zugló)
Megoldatlan
2
Megoldatlan
2

Kátyú

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
Örs vezér tere (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére