Megoldatlan

Pofátlan parkolás

Jelzett helyen többször előfordul ehhez hasonló parkolás. A ház körül 35 ingyenes parkolóhely van, általában a fele üres.
Kérnem az illetékes Közúttól, hogy lehetőségük szerint helyezzenek ki parkolás gátlókat, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér u. 148

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Egressy út – Vezér u. kereszteződésben a képen látható várakozás egyértelműen szabálytalan, azt a Rendőrség vagy Zuglói Önkormányzati Rendészet bírságolhatja. Kétségtelen, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Németh István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére