Megoldott

Téli kuka

Tisztelt Ügyintéző!
Kérem szíves közbenjárását a probléma megoldásában, illetve javasolnám, hogy a Karácsonyi vásár idejére több kukát helyezzenek ki, vagy kötelezték az árusokat annak kihelyézésére.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Böszörményi út 25

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a hulladékgyűjtőt kiürítették munkatársaink. Az ünnepi vásár működése ideje alatti gyakoribb ürítéséről intézkedtünk. A vásár ideje ala...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • M. Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Buszmegállóban leégett kuka maradványa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Thomán István utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Üres szemetestartó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    2023as avarhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Zsigmondy Vilmos utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére