Megoldatlan

Elhagyott Swift a réten

FRISSÍTÉS 2020.11.24.:

Az autót elszállították - ezt köszönöm, azonban néhány alkatrésze szemétként ott maradt, kérem, takarítsanak össze.

---
FRISSÍTÉS 2020.10.19.:

Csepel Önkormányzata Közterület-felügyelete válasza:
"Tájékoztatom, hogy a fent említett terület Szigetszentmiklóshoz
tartozik.
Részükre megküldésre került."

-----

Csepel szélén, az Akácfa-Tihanyi utcák kereszteződésénél kezdődő "Tihanyi utcai préri kutyafuttatón" hetek óta gazdátlanul áll egy fehér színű Suzuki Swift rendszám nélkül. Időközben az autót darabjaira kezdik szétszedni valakik, a darabjait szétdobálva a környéken. Kérem, rendezzék a helyzetet. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Szigetszentmiklós XXI. kerület, Csepel, Pirosrózsa u. 1

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Szigetszentmiklós Önkormányzata

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Szigetszentmiklós Önkormányzata

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Szigetszentmiklós Önkormányzata

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Szigetszentmiklós Önkormányzata

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Akácfa u. 86, 1214 Hungary (47.40338408, 19.07327804, 16)"-ról "Szigetszentmiklós, Pirosrózsa u. 1, 2310 Hungary (47.40310101, 19.0734133, 17)"-ra.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020.10.19.: Csepel Önkormányzata Közterület-felügyelete válasza: "Tájékoztatom, hogy a fent említett terület Szigetszentmiklóshoz tartozik. Részükre megküldésre került." ----- Csepel szélén, az Akácfa-Tihanyi utcák kereszteződésénél kezdődő "Tihanyi utcai préri kutyafuttatón" hetek óta gazdátla...

  • Füleki Flavián hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autót elszállították - ezt köszönöm, azonban néhány alkatrésze szemétként ott maradt, kérem, takarítsanak össze.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Szigetszentmiklós Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet"-ról "Szigetszentmiklós Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Csepel szélén, az Akácfa-Tihanyi utcák kereszteződésénél kezdődő "Tihanyi utcai préri kutyafuttatón" hetek óta gazdátlanul áll egy fehér színű Suzuki Swift rendszám nélkül. Időközben az autót darabjaira kezdik szétszedni valakik, a darabjait szétdobálva a környéken. Kérem, rendezzék a helyzetet. Kösz...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám:2658/022-496/20

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a fent említett terület Szigetszentmiklóshoz
    tartozik.
    Részükre megküldésre került.

    Budapest,2020.10.19.

    Tisztelttel: Lukácsi Dán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet

  • Füleki Flavián bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Évek óta parkoló - rohadó jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Szabadság utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére