bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szigetszentmiklós Önkormányzata
    4079. utca
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    veszélyes kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szigetszentmiklós Önkormányzata
    Szent Miklós útja
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült útfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szigetszentmiklós Önkormányzata
    Petőfi Sándor utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Muszaki nelkuli jarmu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szigetszentmiklós Önkormányzata
    erdősor utca
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Katyu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szigetszentmiklós Önkormányzata
    erdősor utca
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Veszélyes kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szigetszentmiklós Önkormányzata
    Csokonai utca
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Vezetékszakadás veszélye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szigetszentmiklós Önkormányzata
    Berkenye utca
  Vissza az oldal tetejére