Kiegészítésre vár

Szentendre ipar út

Anonim Járókelő

Folyamatos sárfelhordás magán területről, kátyús rossz állapotú burkolat. Megállni tilos ellenére állandó rakodás pakolás parkolás az úton.

Probléma helyszíne
Szentendre Ipar u. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy használtad oldalunkat. Bejelentésedet 1 nap múlva töröljük, mert a jelzett problémát már egy másik bejelentőnk beküldte az elmúlt 3 hónap során. Az eredeti bejelentést itt találo...
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére