bejelentések
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Két kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: _ tbodai
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Szent László út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Balesetes autó parkol a bicikliúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Törött és firkás pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Stáhly utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Zsirai Miklós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelő a Somogyi út 1-nél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Somogyi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére