Megoldott

Ne parkoló legyen a kerékpársáv

FRISSÍTÉS: 2024.05.02.

A FÖRI válasza:
„A Budapest V. kerület, Wekerle Sándor utca 3. számnál lévő kerékpársávon történő várakozással összefüggésben megküldött beadványt illetékesség hiányában a Belváros-Lipótváros Közterületfelügyelethez (1054 Budapest, Podmaniczky Frigyes tér 6.) további intézkedés megtétele céljából átteszem.”

-----

Kérem

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Wekerle Sándor utca 3

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    From: Jarokelo.hu
    Sent: Friday, May 3, 2024 11:59 AM
    To: Közterület Felügyelet
    Subject: Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00143107

    [cid:image001.png@01DA9FB3.6E919D10]

    Tisztelt V. Kerület Belvár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!

    Arra kérünk, hogyha továbbra is fennáll a probléma, az alábbi elérhetőségen jelezd az illetékes közterület-felügyeletnek:
    Belváros-Lipótváros Közterület-felügyeletének elérhetősége
    ...
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járokelö.hu! Kérlek küld el az ügyet Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóságnak.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma is jöhetne az illetékes megszüntetni a kerékpársáv elparkolását, a megállni tilosban parkolást vagy legalább a zebra előtt parkolást.
    Nem jön.
    Nem érdekli.
    Nem tudja a feladatát ellátni.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Julcsi! Hívtam őket. Kértem telefonon is. A dolog azóta is mindennapos, mindenórás. Sajnos. Ha nem akarnak ...nem akarnak...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem a Belváros-Lipótváros Közterület-felügyeletet, hogy hívja föl a 872-7593 számon saját magát és jelentse be magának, hogy menjen ki erre a helyszínre már végre egyszer...óránjént akár. Bármikor m...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Ahogy korábban Csilla is írta, tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma is kerékpársávon, megállni tilosban, közvetlenül a zebra előtt.
    Járhatna a közteres erre. Jár? Ma volt kint? Nem győzi a feladatát.ellátni?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Bármikor jöhetne a közteres. Jön?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megállni tilos, kerékpársáv, zebra előtt parkolás hármas kombó.
    A közteresek ma is sehol.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Különösen délelőtt bármikor kijöhetne ide illetékes. ...de végülis egész nap, bármelyik munkanapon. ...ha ki akarna jönni...és foglalkozni szeretne ezzel az illetékes.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A megállni tilossal fűszerezett kerékpársávban parkolás folyamatos, mindennapos, minden órás. Ha csak kijönne valaki és büntetne, leszoktatható lenne a parkolóközönség...de valamiért erre nem jár i...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi, de ezen a helyszínen folyamatosan és állandóan járhatna illetékes és folyamatosan és állandóan nevelhetné a parkolókat...
    Miért nem teszi? Mert az építkezés saját autói állnak itt meg leginkább...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia !
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót,
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még megállni tilosuk is.van a kerékpársávon parkírozóknak.
    Kérem elszállításukat.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Mozgássérült parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Akadémia utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán parkoló autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Kecskeméti utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolás a járdán gyalogátkelőhely előtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    1402-Vágány utca-Róbert Károly körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére