bejelentések
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garami Gáborné
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagyicce H (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Forgalmisávok felfestésének hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Március 15. tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    A kerületi rendeletet nem tartatják be

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat
    Orczy út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kàtyús útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lujza utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére