Válaszra vár

kiszáradt ágak a fákon

kiszáradt ágak vannak a Külső Szilágyi úti járda melletti fákon

Kérjük szíveskedjenek a gallyazást elvégezni.

Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Külső Szilágyi út 10

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük jelzését!
    Tájékoztatom, hogy a faápolási feladatokat közszolgáltatónk látja el. Így bejelentését megküldtük az Újpesti Városgondnokság Szolgáltató Kft. részükre intézke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Elem utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    üres fahely a Bőröndös utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bőröndös utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kerti csap hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére