bejelentések
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tele vannak a szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hamzsabégi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott jelzés

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Fő utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Friedl Ferenc
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Ferde oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rámosta az eső a földet a járdára

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Orom utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    megrongált padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére