Válaszra vár

Szivarfa ágai belógnak

FRISSÍTÉS: 2024.07.10.

FŐKERT válasza:
„Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.”

-----

A három szivarfa ágai rálógnak a járdára. A gyalogos közlekedés emiatt akadályokba ütközik.
Helyszín: Óceánárok utca.

Kérem az alsó ágak eltávolítását.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Óceánárok u. 3

Hozzászólások

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "A három szivarfa ágai rálógnak a járdára. A gyalogos közlekedés emiatt akadályokba ütközik. Helyszín: Óceánárok utca. Kérem az alsó ágak eltávolítását. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.07.10. FŐKERT válasza: „Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a prob...

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Elem utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    üres fahely a Bőröndös utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bőröndös utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kerti csap hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére