bejelentések
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem égnek a lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bazsarózsa utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Csáktornya park (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Poller maradványok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megdőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rozsdás postaláda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Posta
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás reklámkeret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes járdarész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ungvár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére