Válaszra vár

Megsüllyedt sérült fedlap

FRISSÍTÉS: 2024.05.16.

Invitech válasza:
„A megjelölt helyszínen található akna nem a Invitech Kft tulajdonát képezi.”

-----

Tisztelt Illetékes!
A Tétényi út 36 mögött a parkolóban, egy fém fedlap megsüllyedt, és a kerete széttört.
Kérem lehetőségük szerint javítani!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tétényi út 36b

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Invitech"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A Tétényi út 36 mögött a parkolóban, egy fém fedlap megsüllyedt, és a kerete széttört. Kérem lehetőségük szerint javítani!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.16. Invitech válasza: „A megjelölt helyszínen található akna nem a Invitech Kft tulajdonát képezi.” ----- Tisztelt Illetékes! A Tétén...

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Inkább Telekom lesz.
  • Szabó Gábor - Invitechverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    Köszönettel vettük bejelentését.
    A megjelölt helyszínen található akna nem a Invitech Kft tulajdonát képezi.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Invitech

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Invitech"-ra.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó kopóréteg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedlappár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nagyszalonta köz (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére