bejelentés
a
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    4-ből csak 3 világít!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bardócz Csaba
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Csányi utcai tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: uliczki zsuzsa
    Illetékes: Budapest Közút
    Csányi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    összetört megállóüveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Balesetveszélyes az elsőajtózás?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Akácfa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Felbontás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zebra hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rimár Miklós
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére