Megoldott

Hiányzó fák a Spar előtt

Anonim Járókelő

A Spar illetve a Kínai étterem előtt összesen 3 helyen hiányoznak a fák.
A fák helye ki van alakítva, valószínűleg elszáradtak,de nem pótolták őket. A kínai étterem előtt lévő fa ültetésre szolgála helyet le is betonozták valamiért.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Felhasználói visszajelzés alapján.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Múlt héten pótolták a hiányzó fákat.
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves bejelentő,

    Kérem jelezzen vissza, ha a fákat visszaültették és megoldottra állíthatjuk a bejelentést, illetve ha hosszabb ideig sem történik előrelépés az ügyben.

    köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járokelő csapat, szerintem akkor kellene megoldott státuszra állítani, ha már visszaültették a fákat. Ez egyelőre nem történt meg.
    Ezért javaslom a megoldatlan vagy folyamatban státuszt.
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján "Megoldott"-ra zártuk.
    Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http://...
  • VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    Tájékoztatjuk, hogy a Budapest VII. kerület, Damjanich utcai fák pótlását Társaságunk Szakmai Programjába beterveztük.

    Üdvözlettel:

    Polyák Mihályné
    ügyfélszo...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-24690/2016-os érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ápolatlan zöldfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Üllői út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére