Megoldott

Húsvéti szemét

A húsvéti hétvégén keletkezett szemét még mindig gyűlik a kukákban és szétszórva mellette. (Gellért-hegy, Jubileumi park)

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szabó Dezső stny.

Hozzászólások

  • Fekete Dorottya hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyjából sikerült gatyába rázni a Gellért-hegyi szemétszedést, a félreeső helyeken is ürítik a kukákat rendszeresen.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a kezelésébe tartozó hulladékgyűjtők...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Fekete Dorottya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákok gazdátlanul

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üvegtörmelék buszmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Andor utca / Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére