Megoldott

Kihelyezett szemét

Kérjük az elszállítását!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Delej u. 42

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést. A JGK Zrt. Városüzemeltetési Igazgatóság munkatársai elszállították az illegálisan kihelyezett hulladékot.

    Tisztelettel:

    JGK Zrt.

    From: Jarokelo.hu
    S
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Golgota tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Felhalmozott zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Orczy út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére