bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Festetics György utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Százados út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Baross utca 88

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hamarosan beszakadó útfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Füvészkert utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszedett poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Magdolna utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Esőcsatorna rácsa hiányzik, balesetveszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Mikszáth Kálmán tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Víznyelő res

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Mosonyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kopott utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Rákóczi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére