Megoldott

Csak a szokásos...

FRISSÍTÉS: 2022.06.06.
Bejelentő jelzése+ új képeket csatolt:
Szemét, mocsok végig az utcán.
-----------------------------------
FRISSÍTÉS: 2022.05.31.
Bejelentő jelzése:
"Most komolyan ilyen óriási projekt egy utca felseprése? Május 31. van. Tulajdonképpen 2 hónapig egyszer sem jutott rá a sor??? Miért nem?"
-------------------------------------------

FRISSÍTÉS: 2022.04.27.
Újpesti Önkormányzat válasza:
"Tisztelt Bejelentő!

Kérem az FKF Diviziótól az úttest seprését."

------------------------------------
Sepregetni kellene.. . gyakrabban. Mondjuk hetente... Esetleg 2 hetente.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, József Attila u. 72

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Június 7-én reggel kezdtek hozzá. Jó lett. Köszönjük.
    Remélem sokáig tiszta is marad.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Sepregetni kellene.. . gyakrabban. Mondjuk hetente... Esetleg 2 hetente."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.06.06. Bejelentő jelzése+ új képeket csatolt: Szemét, mocsok végig az utcán. ----------------------------------- FRISSÍTÉS: 2022.05.31. Bejelentő jelzése: "Most komolyan ilyen óriási projekt egy utca felseprése? Május 31. van. Tul...

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Szemét, mocsok végig az utcán.
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Most komolyan ilyen óriási projekt egy utca felseprése? Május 31. van. Tulajdonképpen 2 hónapig egyszer sem jutott rá a sor??? Miért nem?
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Kérem az FKF Diviziótól az úttest seprését.

    Köszönettel és Üdvözlettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros IV. Kerület Újpest
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Döglött galamb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tungsram utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kuka nincs kiűrítve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Pálya utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére