Megoldásra vár

Graffitis tábla

Anonim Járókelő

Kérem takarítsák le! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kacsóh Pongrác út 4236

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla még mindig rossz.
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 99783 számú bejelentésben szereplő Hungária krt. - Kacsóh Pongrác úti aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkbe tarto
    ...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bem rakpart (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rudas Gyógyfürdő (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Vihar utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére