Megoldott

Kidőlt korlát

A II. kerület Jurányi utca és Csalogány utca sarkán levő kerékpáros parkoló szélén levő korlát kidőlt. Kérem, állítsák helyre!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Jurányi u. 1

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A hajlított csőkorlát helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére