Megoldásra vár

Kerékpáros-gyalogos szerpentin teteje egyenetlen, hepehupás

A Kelenföldi pályaudvar alatti régi gyalogos alagút őrmezei oldalán egy szerpentin segíti a kerékpárosok, babakocsisok közlekedését. Azonban a szerpentin tetején a burkolat töredezett, hepehupás, bukkanós, nehezen járható, ráadásul a meredek szerpentin miatt ez így eléggé balesetveszélyes is. A csatolt képeken is jól látszik, hogy sokan a kép jobb szélén látható kis szakaszt próbálják használni, mert az valamivel egyenletesebb, de emiatt az a rész vályúsodik, biciklivel ráadásul a kis kavicsok miatt könnyű megcsúszni.
Kérem hozzák rendbe a burkolatot azon a részen.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • blog promontor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére