Megoldott

parkolás tiltás nem létező üzlethez történő szállítás miatt

Böszörményi út elején ca. 10 éve nem létezik a ez a festékbolt. a tiltás 3 gépkocsi parkolását akadályozza, olyan helyen, ahol nem a célt szolgálja, csak ottfelejtették a táblát. Csak arra jó, hogy az itt parkolókat megbüntessék

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Böszörményi út 3c

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Tárgyi bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A bejelentésben kifogásolt rakodóhely kijelölése nem kizárólag a festék bolt áruszállítását szolgálta. A Böszörményi út Nagyenye
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kulcsár Iván bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feleslegesen fenntartott parkolók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hold utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Feleslegesen elvett parkolóhely!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vámház körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    gépjármű forduló beparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Kiss János altábornagy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére