Megoldott

Elhagyott építkezési kellékek

T. illetékes, kérem, vigyék el az út mellől az ott maradt tárgyakat. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Neumann János u. 3

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Matula Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tűnik, már nincs ott ez a hulladék! Kisebb szemétdarabok vannak, de a nagy maradványok eltűntek. Köszönet a közreműködőknek!
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. április 22., péntek 13:11
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Matula Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ott hagyott TV

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Albertfalva kitérő (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    autógumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    lomis fogva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére